LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

poczytajmy nowoŚci

Klucz ABLOY SENTRY

ABLOY SENTRY – nowy opatentowany system klucza dla zamknięć przemysłowych

ABLOY SENTRY jest nowym opatentowanym rozwiązaniem w rodzinie cylindrów ABLOY. Jest on idealny do systemów zamknięć, które zawierają tylko zamki przemysłowe, meblowe lub kłódki.

ABLOY SENTRY zbudowany jest na bazie unikalnej opatentowanej budowy cylindrów Abloy z obrotowymi dyskami. Patent jest przyznany do roku 2027 a zastrzeżenie projektu do 2035 r. Ten nowy produkt Abloya wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oferuje rozwiązania z najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

„Jest to pierwszy system klucza wysokiego bezpieczeństwa zaprojektowany specjalnie aby zaspokoić wymagania dla zamków przemysłowych” mówi Jari Lindberg, Product Manager, Industrial Locking, Abloy Oy. „ABLOY SENTRY oferuje długoterminowe rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla szerokiego wachlarza mechanicznych zamknięć dla sektora przemysłowego. Wszystkie produkty z obszernego zakresu ABLOY SENTRY mogą być zamykane i otwierane jednym kluczem”

Zaprojektowany z myślą o rynku międzynarodowym, system ABLOY SENTRY jest odpowiedni dla np. zakładów elektrycznych, wodnych, gazowych, telekomunikacyjnych, przetwórczych, do automatów hazardowych, parkometrów, skrzynek pocztowych, zamków depozytowych, gablot, wagonów kolejowych, ciężarówek, łodzi oraz bram.

ABLOY SENTRY w skrócie:

  • Klucze i zamki z ochroną patentową do roku 2027
  • Gwarantowane działanie i solidna konstrukcja dla wymagających zastosowań (norma EN1303)
  • Mechanizm ograniczający zużycie AWS (Anti-Wear-SystemTM)
  • Symetryczny metalowy klucz
  • Szeroki zakres produktów dla różnych zastosowań przemysłowych
  • Wszechstronne możliwości zastosowania systemu master
  • Łatwy montaż cylindrów
  • Możliwość uaktualnienia istniejących systemów ABLOY CLASSIC i ABLOY PROFILE

Szczegóły w katalogu.

ABLOY PROTEC CLIQ

ABLOY PROTEC CLIQ dostarcza bezpieczeństwo na najwyższym poziomie oraz elastyczność niespotykaną w innych systemach klucza.

Jest to możliwe poprzez wbudowanie mikroelektroniki w klucz oraz cylinder, dzięki czemu zewnętrzna instalacja oraz połączenia sieciowe nie są wymagane.

Zarządzanie systemem odbywa się przy pomocy oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Pamięć 1000 zdarzeń przechowywana w kluczu i cylindrze umożliwia pełną kontrolę nad systemem.

Szczegóły w katalogu.

Klucz ABLOY PROTEC2

Bezpieczeństwo całego świata codziennie napotyka nowe wyzwania i zagrożenia. Nasza misja polega na wyjściu naprzeciw tym wyzwaniom i dostarczenia rozwiązań godnych XXI wieku. ABLOY PROTEC2 jest kolejnym kamieniem milowym tej misji.

W systemie ABLOY PROTEC2 zróżnicowane produkty mogą być powiązane w jeden system master i jako takie mogą być otwierane jednym kluczem. Jest to wielkie uproszczenie w zarządzaniu zamkami i kluczami. Możliwości jest bardzo wiele, istnieje 1,97 miliarda kombinacji klucza udostępniających możliwość stworzenia wymagających systemów Master Key spełniających wszystkie możliwe wymogi.

Technologia ABLOY PROTEC2 zapewnia wytrzymałość i trwałość działania dzięki lepszej konstrukcji i precyzyjnej produkcji. Opatentowana unikalna technologia obrotowych dysków zapewnia sprawne i niezawodne działanie także w ekstremalnych warunkach.

ABLOY PROTEC2 może być zintegrowany z elektromechaniczną technologią Cliq. Ta inteligentna technologia daje duże możliwości konfigurowania. Pozwala na elastyczne a jednocześnie bezpieczne zarządzanie kontrolą dostępu włączając w to funkcje czasowe w codziennym rozkładzie dnia. W przypadku zagubienia lub kradzieży kluczy można je elektronicznie wyłączyć z systemu w bardzo prosty sposób. Tak cylindry jak i klucze pamiętają historię użyć. Technologia Cliq przenosi bezpieczeństwo zamknięć na kompletnie nowy poziom.

ABLOY PROTEC2 posiada światowy patent ważny do 2031r.

Poziom bezpieczeństwa został wzmocniony poprzez zastosowanie nowego kontrolera dysków i nowej surówki. Ten chroniony patentem kontroler dysków wymaga specjalnego elementu w kluczu pasującego do wewnętrznej części cylindra. Wzmacnia to odporność na wykonanie nieutoryzowanej kopii klucza.

Profesjonalna konstrukcja czyni z cylindrów ABLOY PROTEC2 produkty całkowicie odporne na bumping i wytrychy. DBS (Disc Blocking System) jest kolejną opatentowaną funkcją która chroni przed jakimikolwiek próbami manipulacji dyskami.

Trwała konstrukcja bez sprężynek i sztyftów gwarantuje niezawodne działanie nawet w surowym otoczeniu.

Trwałość jest dodatkowo wzmocniona poprzez nową opatentowaną funkcję AWS (Anti Wear System) – mechanizm zastosowany w kluczach i cylindrach ABLOY PROTEC2 wydłużający ich cykl życia nawet przy intensywnym działaniu.

Okucia ABLOY INOXI

Okucia ABLOY INOXI są certyfikowane do użycia z zamkami elektrycznymi ABLOY.

Program produkcyjny obejmuje okucia z klamkami z trzpieniem dzielonym oraz pełnym a także szyldy z pochwytami stosowane w zamkach elektromotorycznych (EL420/520). Klamki są wykonane ze stali szlachetnej.

Okucia nadają się do stosowania w drzwiach przeciwpożarowych oraz ewakuacyjnych (EN179).

Kliknij aby otworzyć certyfikat, który zawiera także rysunki i numery katalogowe.

Klamka kodowa Assa

Opatentowana, elektroniczna, łatwa i wygodna w użytkowaniu, klamka drzwiowa na szyfr. Klamka kodowa ASSA jest zasilana baterią i dostarczana jest wraz z zainstalowanymi bateriami.

Przy normalnym użytkowaniu, gdy wykonywanych jest kilka operacji każdego dnia, baterie wystarczają przynajmniej na 7 lat.

Gdy poziom naładowania baterii zredukowany jest do minimum, to czerwona dioda LED będzie migać za każdym razem, gdy wciśnięty jest przycisk i wprowadzony jest prawidłowy kod.

Stosowane są baterie typu CR2 Kody W kodowanych klamkach drzwiowych ASSACode w jednym czasie można zapisać do 9 różnych kodów użytkownika.

Szczegóły w katalogu.

System kontroli dostępu SMARTAIR

Okucie drzwiowe ze zintegrowanym czytnikiem kart oraz elektromechaniczną kontrolą klamki zewnętrznej, które łączy w sobie zalety systemu kontroli dostępu oraz systemu klucza master.

Dostęp za pomocą karty zbliżeniowej, breloka lub opaski wodoodpornej - klucz mechaniczny wymagany jest w awaryjnych sytuacjach.

Okucie zasilane jest baterią (nie ma konieczności doprowadzania kabli).

Szczegóły w katalogu.