LIETO Security
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

systemy master key

ABLOY

Lieto Security oferuje rozwiązania Master Key ABLOY zarówno dla potrzeb klientów indywidualnych jak również dla dużych obiektów,firm i przedsiębiorstw.

W systemach oferujemy dostępność różnych typów zamknięć w obrębie systemu /wkładki, kłódki, zamki przemysłowe,zamki meblowe, cylindry elektroniczne CLIQ /.

Dokładne zaplanowanie systemu wraz z naszym doradcą jest podstawą sukcesu użytkowania systemu Master Key przez Klienta przy zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników i dóbr.

Możliwe jest tworzenie wielopoziomowych systemów Master Key z unikalnymi prawami dostępu dla poszczególnych grup użytkowników. Doskonałe możliwości budowy rozległych systemów Master Key wynikają z olbrzymiej ilości dostępnych kombinacji kodowania kluczy /1,9 mld kombinacji/ przy zachowaniu najwyższego poziomu zabezpieczenia.

Systemy mogą być rozpisane tak aby w przyszłości możliwa była rozbudowa o kolejne obiekty i grupy zamknięć. Idealnym rozwiązaniem jest gdy każdy użytkownik systemu operuje tylko jednym kluczem.

Kodowanie indywidualne

Każdy zamek posiada swój własny indywidualny klucz.

Kodowanie ujednolicone

Jeden klucz otwiera kilka zamków /KA/

System zamka centralnego

Jeden lub kilka kluczy może otwierać jeden lub kilka zamków.

System MasterKey

Najmniej skomplikowany system master key posiadający jedynie dwa poziomy kodowania. Każdy zamek posiadający swój indywidualny klucz może zostać otwarty przez klucz master, który obsługuje również wszystkie pozostałe zamki /MK/ .

System Grand MasterKey

W tym systemie zamki otwierane są przez wiele poziomów kluczy. Przypisany jest do niego klucz Grand Master, który daje dostęp do całego systemu a także pojedyncze klucze indywidualne i/lub grupowe.

Zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oraz właścicielom dużych obiektów proponujemy nowoczesne rozwiązania MasterKey.

Decydując się na zakup systemu MasterKey od Lieto Security mają Państwo do wyboru w jego obrębie kilka typów zamknięć. Oferujemy wkładki, zamki przemysłowe i meblowe, kłódki, a także cylindry elektroniczne CLIQ. Zapewniamy ponadto ekonomiczność oferowanych przez nas rozwiązań, a także szybką realizację zleceń i profesjonalny serwis, w ramach którego zespół naszych pracowników świadczy usługi już od ponad 25 lat.

Aby system MasterKey funkcjonował zgodnie z jego założeniami przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa jego użytkowników i mienia, nasi doradcy pomagają przy zaplanowaniu struktury rozwiązania.

Technika zaproponowana przez producentów zamków pozwala tworzyć wielopoziomowe systemy oparte na unikalnych prawach dostępu przewidzianych dla konkretnych grup użytkowników. Budowanie rozległych systemów możliwe jest dzięki niewiarygodnie dużej liczbie kombinacji kodowania kluczy. Producent wskazuje, że możliwe jest aż 1,9mld kombinacji.

Niekwestionowaną zaletą systemu MasterKey jest możliwość jego rozbudowy w dowolnie wybranym momencie. Z łatwością można poszerzyć go o dodatkowe obiekty i grupy zamknięć. Najwygodniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest udostępnienie użytkownikowi jednego klucza otwierającego wszystkie miejsca, do których otwarcia jest on uprawniony.

Nasze klucze

ABLOY CLASSIC
ABLOY PROFILE
ABLOY DISCLOCK PRO
ABLOY PROTEC
ABLOY PROTEC CLIQ
ABLOY SENTRY
ABLOY PROTEC2

TESA

MASTER KEY to zaplanowany system , w którym klucz master otwiera więcej niż jeden zamek niezależnie od faktu, że każde z tych zamknięć może posiadać własny klucz indywidualny.

System master w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i rezydencjach, apartamentowcach, wspólnotach mieszkaniowych, firmach i biurach jest bezpośrednim rozwiązaniem umożliwiającym kontrolę dostępu oraz redukcję ilości wydanych kluczy.

Zachęcamy do spotkania z z naszym przedstawicielem, wysłuchamy Państwa oczekiwań, zrobimy inwentaryzację, skonsultujemy system master, przedstawimy kalkulację i zamontujemy oczekiwany system master w Państwa obiekcie.

Tesa Master Key

Tesa Master Key

Proste systemy master

Każde zamknięcie posiada własny niezależny (indywidualny) klucz, który otwiera tylko te drzwi oraz klucz master, który otwiera wszystkie zamki.

Systemy master z kluczami grupowymi

Tworzone są niezależne grupy, z których każda posiada własny klucz master oraz klucz grand master, który otwiera wszystkie zamki umieszczone w planie zamknięć.

Systemy master do zastosowań komunalnych

Każdy indywidualny klucz otwiera własne drzwi oraz wszystkie zamknięcia komunalne: drzwi główne, garaże, windę, tarasy, schowki.

Skomplikowane systemy master

To najbardziej zaawansowany rodzaj systemów master. W tych systemach klucze master z jednej grupy mogą otwierać jedno lub więcej zamknięć z innych grup. Krzyżowanie się: klucze master jednej grupy otwierają zamknięcia należące do innych grup

LOB

System Master Key LOB jest innowacyjnym rozwiązaniem technologiczno-konstrukcyjnym. To tak zwany system jednego klucza, w którym każdy użytkownik otwiera za pomocą kluczą wyłącznie te pomieszczenia, do których ma uprawnienia. W systemie Master Key każdy klucz ma swój poziom dostępu: może otwierać jedno, kilka lub wszystkie pomieszczenia. W zależności od potrzeb system może być wyposażony w równocześnie zamki drzwiowe, wkładki bębenkowe, kłódki i zamki kasetowe.

Stosowanie systemu master key LOB ułatwia kontrolę dostępu do całych obiektów i poszczególnych pomieszczeń, zapewnia bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych, w których wymagany jest szybki dostęp do obiektów.

Jest uniwersalny, wygodny w działaniu i estetyczny. Uniemożliwia niekontrolowane dorabianie kluczy (zastrzeżone klucze dostępne są tylko w LOB) - po wyniesieniu klucza z obiektu nie ma możliwości jego skopiowania, jest elastyczny - można tworzyć dowolne struktury systemu. Oferowany przez Lieto Security system jednego klucza master key LOB znajduje zastosowanie w małych, średnich i dużych firmach, a także obiektach bazy turystyczno-rehabilitacyjnej, spółdzielniach mieszkaniowych, obiektach instytucji finansowych, administracji i użyteczności publicznej. Master key może być stosowany także wszędzie tam, gdzie jest potrzeba dostępu do wielu zamykanych pomieszczeń. Mogą to być szkoły i inne placówki oświatowe oraz ośrodki opieki medycznej, takie jak szpitale, gdzie szczególnie ważne jest ograniczanie dostępu pacjentów do miejsc przechowywania leków. Istnieje także możliwość wykorzystywania tego rozwiązania w przypadku prywatnych budynków – domach jedno- i wielorodzinnych.

System Master Key LOB

ASSA

Dział w przebudowie. Zapraszamy wkrótce.