LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Wkładki patentowe do drzwi

Wytrzymały zamek w drzwiach staje się gwarancją skutecznie zabezpieczonego dobytku oraz pozwala właścicielowi spać spokojnie. Dostępne na rynku wkładki patentowe są nieustannie modyfikowane do tego stopnia, że nawet próba ich inwazyjnego otwarcia przy użyciu ciężkich narzędzi kończy się fiaskiem. Czym więc się charakteryzują i co sprawia, że skutecznie zatrzymują intruza przed drzwiami, nie pozwalając mu dostać się do środka? Na nic wytrych, młotek i wiertarka. Wkładki patentowe do drzwi, dostępne również w naszym sklepie, swoją wytrzymałość zawdzięczają przede wszystkim odpowiednim materiałom zastosowanym na etapie produkcji. Do stworzenia tego typu zamków wykorzystuje się najlepsze stopy m.in. stali i miedzi, które w żaden sposób nie odkształcają się w przypadku uderzeń młotkiem lub innym ciężkim narzędziem.

Twarde, hartowane materiały stanowiące podstawę niezawodnej wkładki patentowej są uzupełniane o szereg rozwiązań uniemożliwiających na przykład rozwiercenie zamka. W tym celu, instalowane są w ich wnętrzu elementy ruchome. W przypadku zetknięcia się z pracującym wiertłem, obracają się razem z nim, dzięki czemu nawet najlepsze elektronarzędzia stają się bezradne wobec zamka w drzwiach.

W celu podniesienia komfortu podczas użytkowania wkładek patentowych, producenci oferują również egzemplarze z gałką po jednej lub dwóch stronach drzwi. Bez wątpienia taki model znajduje zastosowanie w przypadku częstego zamykania pomieszczenia od jego wewnętrznej strony. Wówczas wyeliminowana zostaje konieczność szukania klucza, co realnie przyczynia się do wygodnego i szybkiego otwierania zamka.

W związku z powyższym, posiadając drzwi antywłamaniowe, warto wyposażyć je we wkładkę patentową.