LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Kłódki AbloyKłódka to mechanizm, który łączy i zamyka różne elementy.

Składa się z obudowy, w której mieści się mechanizm klucza oraz ruchomego trzpienia.

Jakość materiałów, z których jest wykonana stanowi kluczowy element zabezpieczający ją przed inwazyjnymi próbami otwarcia. Do ich wykonania zazwyczaj używa się mosiądzu, żeliwa czy aluminium.
Mechanizm we wnętrzu kłódki, który zamyka i otwiera urządzenie musi być odporny na tzw ciche próby otwarć najczęściej wytrych czy dumping oraz musi zapewnić niezawodność jej pracy w każdych warunkach a tym samym komfort użytkownika. W naszej ofercie posiadamy kłódki różnych producentów, o różnej konstrukcji, różnym stopniu bezpieczeństwa, wykonane z różnych materiałów oraz w różnych przedziałach cenowych.


Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć o kłódkach Abloy. Te kłódki tak jak i wkładki są liderem na światowym rynku zabezpieczeń. Wyniki różnych niezależnych testów dowodzą, że pracują one niezawodnie w różnych, również ekstremalnych warunkach atmosferycznych jak wysokie i niskie temperatury, wilgotność, deszcz, kwaśny deszcz, woda, błoto oraz chemicznych - np.kłódki stosowane w oczyszczalniach ścieków, przemyśle chemicznym, transporcie i innych nie ulegają korozji i degradacji a mechanizm dyskowy Abloy nie zacina się i działa płynnie. Kupując w Lieto Security kłódki Abloy nie będziecie Państwo mieć kłopotów np. przy bramie w postaci zardzewiałej kłódki, której nie można otworzyć z powodu korozji lub jest zamarznięcia.

Specjalny stop stali boronowej, z której są wykonane kłódki Abloy ze względu na swoją mikrostrukturę skutecznie zabezpiecza przed wierceniem, skręcaniem, piłowaniem ściskaniem czy rozciąganiem i rozrywaniem.

Mechanizm sprzedawanych przez Lieto Security kłódek Abloy oparty jest na konstrukcji dyskowej i gwarantuje maksymalny poziom zabezpieczenia przeciwko wszelkim próbom manipulacji. Budowa ta zapewnia niemal nieskończoną ilość kombinacji kodu co się przekłada na bezpieczeństwo klucza oraz stosowanie w nawet najbardziej rozwiniętych systemach Master Key. Kłódki Abloy mogą współdziałać w Systemie Master Key z wkładkami Abloy, zamkami meblowymi i innymi zamknieciami Abloy. Budowa dyskowa cylindra Abloy ta jest trwalsza i bardziej niezawodna od tradycyjnych mechanizmów pinowych z zastosowaniem spręzynek i pinów.. Kłódki dostępne są w różnych rozmiarach. Dodatkowo mogą posiadać hartowane ramiona chroniące trzpień. Specjalne nakładki z tworzywa sztucznego zapewniają dodatkową ochronę przeciwko surowym warunkom zewnętrznym , czyniąc kłódkę wodo i pyłoodporną.

Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy i podzielimy się naszą wiedzą na temat kłódek.