LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Ile czasu trwa przezbrojenia systemu Master Key na nowy klucz?

Od jakiegoś czasu posiadam w swojej firmie system Master Key. Zastanawiam się jednak, jak wygląda sprawa przezbrojenia systemu na nowy klucz. Jeśli zgubiłbym ten, który miałem dotychczas, jak długo muszę czekać na to, aby dostać się do firmy.Oczywiście w przypadku każdego systemu Master Key dajemy naszym klientom komplet kluczy z różnymi dostępami przez co zgubienie wszystkich jednocześnie jest trudne. Mamy jednak świadomość, że na niektóre sytuacje jak zagubienie kluczy nie mamy wpływu. Taka sytuacja wymaga naszej interwencji i pomocy  dlatego też w naszej ofercie posiadamy również usługę przezbrojenia systemu.

Powodem zamówienia tej usługi nie musi być wyłącznie zagubienie kluczy - czasem chodzi po prostu o zmianę kluczy, które są w stanie otworzyć dane drzwi, np. w związku ze zmianą kierownictwa firmy, rotacji pracowników czy wprowadzenie się nowej rodziny.

Zazwyczaj po otrzymaniu zlecenia przezbrojenia systemu Master Key staramy się wspólnie z klientem ustalić wygodny dla niego  termin realizacji usługi. Zależy on przede wszystkim od sytuacji, jaka miała miejsce. W przypadku utraty kluczy oczywiście staramy się przyjechać w trybie awaryjnym, jak najszybciej  -  ponieważ zdajemy sobie sprawę z wagi sytuacji. Przezbrajamy system przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, zapewniającego pełne bezpieczeństwo, przekazujemy także nowy komplet kluczy.. Zagubienie, kradzież kluczy jest zawsze sytuacją, która wymaga podjęcia decyzji czy wymienić wkładkę czy ją przezbroić.

Mamy świadomość, jak ważne jest bezpieczeństwo całego systemu lub jednej nawet wkładki - od niego bowiem zależy bezpieczeństwo Twoich danych czy dobytku. Dlatego też usługi tego rodzaju nigdy nie zlecamy zewnętrznym firmom. Wszystkie prace, wymagające ingerencji w system Master Key wykonywane są przez naszych specjalistów, z zachowaniem pełnej poufności. Dzięki temu masz pewność, że nikomu nie zostaną udostępnione żadne dane.

Oczywiście nasi specjaliści zawsze oferują fachowe wsparcie oraz doradztwo. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami i dopytać o konkretne kwestie. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, a także doradzimy odpowiednie rozwiązanie, które zwiększy bezpieczeństwo Twojego domu czy firmy.