LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Jak wybrać system klucza?

Bezpieczeństwo domu czy firmy jest niezwykle ważnym elementem podczas budowy, generalnego remontu i późniejszego użytkowania. Należy dołożyć wszelkich starań, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć poszczególne pomieszczenia przed wizytą niepowołanych osób czy próby kradzieży. W ostatnich czasach coraz popularniejsze stają się systemy Master Key - w kilku słowach można wspomnieć, że wykorzystują one jeden klucz do otwierania wielu drzwi. Może być prosty, ale też może być bardzo rozbudowany, dzięki czemu można go dowolnie konfigurować i dostosowywać do własnych potrzeb. Śmiało można powiedzieć, że jest to realizowana w sposób mechaniczny kontrola dostępu do pomieszczeń. Jednak ze względu na to, że powstało wiele firm oferujących to rozwiązanie, należy zwrócić uwagę na to, aby wybrać rzetelną firmę, która zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa danego rozwiązania. Jako specjaliści w branży zabezpieczeń mienia przedstawiamy Wam kilka czynników, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru firmy, która wykona dla Was system Master Key.

Przede wszystkim zapytaj o stopień zabezpieczenia klucza przed autoryzowanym dorabianiem. Jest to bardzo ważne - dzięki zablokowaniu możliwości dorabiania masz pewność, że nikt nielegalnie nie skopiuje klucza i nie wejdzie do Twojego domu czy firmy bez Twojej wiedzy i przyzwolenia. W Lieto Security zapewniamy najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki opatentowanemu systemowi własnego profilu klucza, którego nie można podrobić. Co ważne, tylko Lieto Security otrzymuje od producenta surówkę (stop srebra i niklu) o własnym, unikalnym profilu. Kopię Państwa klucza można więc wykonać tylko w serwisie Lieto Security po spełnieniu wymaganych procedur.

Przy wyborze zamka i systemu Master Key warto zwrócić uwagę na takie cechy, jak chociażby:
  • liczba zastawek - zasada jest prosta - im jest ich więcej, tym zabezpieczenie jest lepsze,
  • możliwość ewentualnej rozbudowy systemu - szczególnie ważne w przypadku rozwiązań do siedzib firm,
  • technologia konstrukcji zamknięć - najczęściej jest ona zastawkowo-sprężynkowa, ta bezpieczniejsza to konstrukcja dyskowa (zdjęcie poniżej)
  • certyfikaty - świadczą one często o wysokiej jakości całych konstrukcji oraz ich bezpieczeństwie
  • ochrona klucza

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemu Master Key bądź zastanawiasz się nad jego wyborem, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszystkie problematyczne kwestie i doradzą najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.


System klucza - konstrukcja dyskowa:

System klucza - konstrukcja pinowa: