LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Zastosowanie systemu Master Key

Jeśli kiedykolwiek byłeś odpowiedzialny za otwieranie firmy czy poszczególnych jej oddziałów z pewnością wiesz, jaką trudnością jest przenoszenie, a także dopasowywanie poszczególnych kluczy do danych drzwi. Jest to bardzo czasochłonne, a z drugiej strony często irytujące.

To zapewne dlatego powstała nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie - system Master Key. Polega on na tym, że do wielu drzwi można wykorzystywać jeden klucz. W rezultacie wchodząc np. do firmy nie trzeba dopasowywać kluczy do konkretnych drzwi. Jest to również rozwiązanie praktycznie - pewnie każdy z nas pamięta, jak ciężki może być pęk kluczy.

W innych naszych artykułach przedstawialiśmy sposób działania tej technologii - dziś natomiast chcielibyśmy przedstawić najczęstsze zastosowania systemu Master Key. Jest ich wiele - można go zastosować praktycznie wszędzie, przedstawiamy jednak najczęstsze zastosowania, które wybierają nasi klienci.

Są to między innymi domki jednorodzinne. Bardzo często istnieje tam kilka różnych wejść - główne do domu, boczne, do garażu, szopy gospodarczej i wielu innych. Wykorzystując jeden klucz nie trzeba zastanawiać się, jaki pęk wziąć do konkretnego zastosowania. Co ciekawe, Master Key umożliwia także podzielenie dostępów w zależności od tego, kto wykorzystuje dany klucz - rodzicom można przekazać klucz do wszystkich wejść, dzieciom np. jedynie do głównej furtki i domu.

W ramach domów wspomnieć również należy o osiedlach mieszkaniowych, gdzie rozwiązanie to jest stosowane bardzo często.

Oczywiście drugim głównym zastosowaniem systemu Master Key są różnego rodzaju firmy - dosłownie różnego rodzaju! Można wspomnieć zarówno o standardowych biurach, szkołach, hotelach, przedszkolach, uczelniach, galeriach handlowych czy zakładach produkcyjnych.

Jeśli zastanawiasz się, czy rozwiązanie to będzie dla Ciebie odpowiednie - skontaktuj się z nami i przedstaw swoje wątpliwości - chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie i pomożemy w montażu i dostosowaniu technologii do Twoich potrzeb!

schemat systemu Master Key