LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
System Klucza Generalnego to realizowana w sposób mechaniczny KONTROLA DOSTĘPU pozwalająca powiązać ze sobą wiele zamknięć / wkładki, kłódki itp / , ustalić hierarchię dostępu i zredukować ilość kluczy.
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Awaryjne otwieranie zamków, montaż:
+48 608 434 117

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

Dlaczego warto zamontować system Master Key?

Z pewnością każdy, kto jest odpowiedzialny za otwieranie i zamykanie firmy zna to uczucie, kiedy stoi kilka minut przed drzwiami, szukając odpowiedniego klucza. Jest to bez wątpienia niezwykle irytujące uczucie. Na szczęście technologia bez przerwy się rozwija, proponując coraz to nowsze rozwiązania, mające na celu usprawnienie pracy i sprawienie, aby była ona komfortowa.

W tym celu właśnie stworzono system Master Key. Jest to zaawansowany technologicznie rozwiązanie, opierające się na tzw. działaniu klucza generalnego. Dzięki niemu można otworzyć wszystkie drzwi w biurze, zakładzie produkcyjnym, warsztacie i wielu innych miejscach.

Jeśli zdecydujesz się na zakup systemy Master Key w swojej firmie, najpierw ustala się potrzeby danego klienta - przede wszystkim liczbę drzwi, w których system będzie działał, liczbę kluczy czy rodzaj i wygląd poszczególnych elementów czy wkładek. Na rynku są dostępne technologie działania, dlatego możesz wybrać popularne warianty mechaniczne, jak również zaawansowane systemy elektromechaniczne.

Decydując się na Master Key otrzymujesz nowoczesny wynalazek, który znacznie usprawni Twoją pracę. Wśród jego zalet wymienić można chociażby to, że:
  • nie musisz nosić ze sobą wielkiego pęku kluczy i długo szukać odpowiedniego do danych drzwi,
  • możesz decydować o dostępie poszczególnych pracowników do poszczególnych miejsc czy pomieszczeń,
  • pełne bezpieczeństwo - wkładki wykorzystywane w tego rodzaju systemie posiadają najwyższą klasę wytrzymałości na jakiekolwiek próby włamania,
  • montaż  - decydując się na usługi naszej firmy nie musisz martwić się o to, kto założy poszczególne elementy - w wybranym terminie przyjedziemy do klienta i zamontujemy cały system zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące systemu Master Key, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego zastosowania. Dzięki nam w krótkim czasie będziesz mógł zamienić swój ciężki pęk kluczy na jeden niewielki!