LIETO Security
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

tesa wkŁadki

Począwszy od najprostszych aż po najbardziej zaawansowane, opatentowane z możliwością zastrzeżenia klucza, wkładki TESA są wyposażone w najbardziej zaawansowany system bezpieczeństwa: sprężynowe kołki, system przeciwdziałający niszczeniu i inne jak przystało na czołowego europejskiego producenta cylindrów i wkładek. System zastrzegania klucza TESA gwarantuje, że surowe klucze nie są dostępne na rynku co zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podróbkami.

Wszystkie wkładki TESA niezależnie od klasy bezpieczeństwa mogą być zbudowane w systemie master. System master budujemy według siatki zamknięć, w której klucz master może otwierać więcej niż jeden cylinder, nawet jeśli każdy z tych cylindrów posiada własne klucze indywidualne. Systemy master są rozwiązaniem dla biur, budynków mieszkalnych, osiedli mieszkaniowych, wspólnot i zakładów przemysłowych, który pozwala na ustalenie kontroli dostępu jednocześnie redukując ilość kluczy będących w obiegu.

Klasyfikujemy produkty TESA według czterech parametrów:

  • typ klucza (nawiercany lub nacinany),
  • zastrzeżenie klucza,
  • stopień bezpieczeństwa,
  • kompleksowość systemów master

Połączenie tych czterech parametrów pozwala stworzyć taki zakres produktów, który pokrywa wszystkie wymagania projektowe tak mieszkaniowe jak i biznesowe, począwszy od rozwiązań ekonomicznych aż do opatentowanych systemów wysokiego bezpieczeństwa.