LIETO Security
Hiszpański producent wkładek, gałek, dżwigni antypanicznych,zamków mechanicznych i elektromechanicznych, szyldów elektronicznych Smart Air, samozamykaczy. Produkty TESA stanowią kompleksowe rozwiazanie w zakresie zabezpieczeń drzwiowych...Zapytaj nas o wycenę taniego systemu master key lub ujednolicenia zrealizowanego na wkładkach i zamkach TESA!
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

tesa kŁÓdki

Wciąż używasz kłódki z płaskim kluczem? Zewnętrzna powierzchniowość kłódki często jest postrzegana jako ważniejsza od tego, co znajduje się wewnątrz. Dlatego chociaż wiele kłódek z wyglądu sprawia solidne wrażenie nikt dotychczas nie pomyślał o użyciu jednej z najlepszych broni do zabezpieczenia wewnętrznego: cylindrów na płaskie klucze. TESA zrobiła to i dostarczyła kłódki, które są bezpieczne nie tylko z pozoru, ale też od wewnątrz.

W zależności od Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa albo od dóbr, które pragniesz zabezpieczyć kłódki TESA pozwalają na wybór cylindra, który preferujesz oraz na jego zmianę kiedy sobie tego życzysz. W ten sposób sam wybierasz stopień bezpieczeństwa jaki potrzebujesz w danej chwili, a wszystko to dzięki możliwości wyboru spośród szerokiego zakresu cylindrów TESA.

Systemy master pozwalają na otwieranie wielu kłódek tym samym kluczem i to pomimo faktu, że każda z tych kłódek może posiadać własne indywidualne klucze. W ten sposób zapewniamy maksymalny komfort i bezpieczeństwo, ponieważ pojedynczy klucz master może otwierać wszystkie kłódki, które sobie życzysz. Niezależnie czy chodzi o rozwiązanie dla biur, budynków mieszkaniowych, wspólnot, spółdzielni czy firm różnej wielkości systemy master pozwalają na wzrost poziomu ochrony poprzez zredukowanie ilości używanych kluczy oraz wprowadzenie kontroli dostępu.