LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
ZAMKI
ELEKTRYCZNE
ZAMKI
ELEKTROMOTORYCZNE
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

abloy zamki elektryczne

Firma ABLOY to niekwestionowany lider w dziedzinie produkcji zamków elektrycznych. Oferowane przez Lieto Security mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola dostępu w połączeniu z wysokim poziomem zabezpieczenia mechanicznego. Wszystkie zamki z elektryczną kontrolą klamki ryglują się automatycznie po zatrzaśnięciu drzwi, zamek dostarcza również pełną informację o ich aktualnym stanie.

Bogata oferta zamków elektrycznych i elektromotorowych zawiera rozwiązania do wszystkich rodzajów drzwi, uwzględnia najprzeróżniejsze wymagania klientów a zaprojektowane zostały tak by współpracować ze wszystkimi znanymi systemami kontroli dostępu. Najnowsze ich generacje to tzw. zamki inteligentne z kodowanym protokołem komunikacji BUS lub LON spełniające nie tylko wymagania związane z bezpieczeństwem ale również nadające się do instalacji w tzw. “inteligentnych budynkach”

Zamki elektryczne ABLOY pomyślnie przeszły badania na stosowanie na drogach ewakuacyjnych, wyjściach awaryjnych oraz w drzwiach przeciwpożarowych. Dzięki mnogości impulsów sygnalizacyjnych eliminujemy potrzebę użycia przycisku wyjścia i dodatkowych kontaktronów. Po odpowiednim podłączeniu jesteśmy w stanie monitorować stan drzwi, użycie klamki, użycie cylindra oraz aktualny stan rygla. Zamki wyposażone w dodatkową funkcję Push & Pull mogą współpracować z automatyką drzwiową.

Zamki europejskie DIN - elektryczne

Zamki europejskie DIN - elektromotoryczne

Zamki skandynawskie - elektryczne

Zamki skandynawskie - elektromotoryczne

Zamki SKAND/EURO