LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

abloy klucze

// klucze org

ABLOY oferuje pełen zakres rozwiązań z których możesz wybrać najodpowiedniejszy dla swoich potrzeb.

Każdy system klucza Abloy oparty jest na zasadzie obrotowych dysków, i jest niewrażliwy na stosowanie „bumpingu” – techniki włamań, która opiera się na manipulacji kołkami wewnątrz zamka. Jako że cylindry Abloy nie zawierają kołków technika ta jest całkowicie nieefektywna.

 • wysoka odporność na niekorzystne warunki środowiskowe i klimatyczne,
 • duża ilość możliwych kombinacji, zapewniająca szerokie możliwości tworzenia systemów master,
 • brak zużywających się kołków i sprężynek,
 • całkowicie wytrycho-odporny

Serwis zamków ABLOY mieści się w Warszawie przy ul.Odolańskiej 3.
Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia w postaci długoletniej pracy w Lieto Security oraz koncesji pracowników zabezpieczeń mechanicznych i kursów doszkalających w ABLOY OY Finlandia jak i w Polsce.

Zajmujemy się:

 1. Serwis wszystkich kluczy firmy ABLOY. Pracujemy tylko na oryginalnych surówkach i docinamy klucze na oryginalnych maszynach ABLOY. Takie procedury pozwalają zachować precyzję oraz zapewniają bezawaryjną pracę cylindra i klucza.
  Procedury dorabiania kluczy ABLOY PROTEC dla Klientów spoza Warszawy zostaną podane po osobistym kontakcie z serwisem.

  Rodzaje kluczy:

  ABLOY CLASSIC
  ABLOY PROFILE
  ABLOY DISCLOCK PRO
  ABLOY PROTEC
  ABLOY PROTEC CLIQ
  ABLOY SENTRY
  ABLOY PROTEC2

 2. Klucze ABLOY wykonane są ze stopu srebra i niklu. Taki materiał zapewnia brak wzajemnego "zużywania się" dysków i klucza i eliminuje konieczność docinania nowych egzemplarzy kluczy. Klucz DISCLOCK i PROTEC są kluczami symetrycznymi, klucz CLASSIC i PROFIL są kluczami niesymetrycznymi.

 3. Przebudowa cylindrów. W przypadku zagubienia lub kradzieży kluczy wykonujemy usługę przebudowy cylindrów. Przebudowany cylinder posiada nowe klucze. Dzięki tej usłudze nie jest konieczny zakup nowego zamka a usługa wykonywana jest na poczekaniu.

 4. Ujednolicanie cylindrów. Jeśli chcecie Państwo ograniczyć ilość kluczy wykonujemy usługę ujednolicenia cylindrów. Ujednolicenie dotyczy wszystkich produktów ABLOY - cylindrów, kłódek, zamków przemysłowych i innych. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, zapewnia komfort użytkowania a w przypadku zagubienia klucza wszystkie produkty można przebudować.

 5. Systemy MASTER-KEY. Jeśli pojawia się więcej niż jeden użytkownik zamków ABLOY zachęcamy Państwa do zastosowania w zamkach ABLOY systemu MASTER-KEY, który zapewni kontrolę dostępu bez konieczności stosowania drogich rozwiązań elektronicznych. Więcej szczegółów w zakładce MASTER-KEY.

 6. Docinanie pozostałych kluczy dostępnych na rynku