LIETO Security
ABLOY to znany i ceniony producent najwyższej klasy produktów z zakresu zabezpieczeń. Produkty Abloy cechują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W ofercie Abloy znajdują się zarówno rozwiązania mechaniczne jak i elektromechaniczne...
Lieto Security — Sklep, Sprzedaż, Serwis

pn.-pt. 9.00-18.00, sb. 10.00-14.00

ul. Odolańska 3, 02-560 Warszawa

Tel: 22 848 00 69
Tel. kom.: +48 660 414 156
Tel. kom. biuro: +48 690 897 989
Fax: 22 646 13 13

Email: sklep@lietosecurity.com.pl

Lieto Security — Biuro Handlowe

pn.-pt. 8.00-16.00

ul. Dożynkowa 6a, 02-602 Warszawa

Tel: 22 845 12 51

Email: lieto@lietosecurity.com.pl

 

produkty abloy

W naszej ofercie znajdują się produkty cenionej marki ABLOY. Wyroby tego producenta uznawane są za jedne z najpewniejszych zabezpieczeń. Firma wypuszcza na rynek bardzo szeroki wybór produktów, które znajdują zastosowanie w różnego rodzaju budynkach. W naszym asortymencie znajdują się tradycyjne i nowoczesne wkładki bębenkowe, a także kłódki i klucze. Ponadto oferujemy sprawdzone systemy Master-Key.

Wśród oferowanych w asortymencie produktów polecamy budowlane i przemysłowe zamki. Proponujemy również zamki elektryczne, mechaniczne, mechatroniczne, wierzchnie i wpuszczane. Ofertę uzupełniają okucia budowlane, samozamykacze, cylindry skandynawskie ABLOY.

Postawiliśmy na tę markę mając na uwadze nie tylko jej prestiż. Dostrzegamy różnorodność rozwiązań jakie posiada, a tym samym jakie my możemy zaoferować naszym Klientom. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom rozwiązania w zakresie różnych typów zamknięć, nowych technologii oraz ciekawych sposobów zabezpieczania. Proponujemy modele mechaniczne i elektromechaniczne.

 1. Dyskowa, oparta na idei zamka szyfrowego budowa cylindra daje wiele możliwości i czyni z niego produkt o wyjątkowych zaletach.

 2. Opatentowany system dysków obrotowych zastosowany w cylindrach ABLOYŸ PROTEC/PROTEC2 sprawia, iż są one nie do otwarcia metodą manipulacji.

 3. Dzięki 2 miliardom niepowtarzalnych kombinacji klucza cylinder ABLOYŸ PROTEC/PROTEC2 oferuje bardzo szerokie możliwości budowania nawet najbardziej skomplikowanych systemów Master Key.

 4. Zaprojektowany na wstępie system dostępu pozwala na realizację zamówień cząstkowych, które będą sukcesywnie, nawet na przestrzeni wielu lat „wtapiały się” w już działający system powodując jego stałą rozbudowę.

 5. Ze względu na nieobecność we wnętrzu cylindra sprężyn, pinów i innych zużywających się elementów działa on bezawaryjnie w każdych warunkach (wysoka i niska temperatura, kurz, woda, wilgoć).

 6. Cylinder ABLOYŸ PROTEC/PROTEC2 jako jeden z nielicznych został pozytywnie przetestowany na cykl 500.000 otwarć/zamknięć (Kliknij aby wyświetlić dokument oceny technicznej)

 7. Klucz ABLOYŸ PROTEC/PROTEC2 posiada na terenie RP ochronę patentową do 2019 roku (Kliknij aby wyświetlić dokumenty patentowe)


 8. W sytuacji zagubienia klucza nie istnieje konieczność jak w przypadku innych produktów wymiany całego zamknięcia. Cylinder ABLOY wystarczy dostarczyć do serwisu Lieto Security gdzie zostanie przekodowany oraz docięte zostaną nowe klucze. W praktyce otrzymujemy nowy cylinder oraz 100% pewność, że zgubiony klucz nie zostanie użyty do niekontrolowanego otwarcia.

 9. Klucz PROTEC/PROTEC2 jest kluczem zastrzeżonym co oznacza, że dorabianie klucza podlega odpowiednim procedurom bezpieczeństwa. Klient, w celu otrzymania duplikatu klucza musi posiadać kartę kodową oraz oryginał klucza.

 10. Możliwość realizacji systemu na indywidualnym profilu klucza (profil przypisany tylko jednemu użytkownikowi)

 11. Materiały z których wykonane są cylindry (chromowana, hartowana stal oraz mosiądz) zapewniają wyjątkową trwałość.

 12. Klucze wykonane są w całości z metalu (stopu srebra i niklu).

 13. Klucze DISCLOCK PRO oraz PROTEC/PROTEC2 są kluczami symetrycznymi.

 14. Produkty nasze posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

 15. Możliwość otwarcia różnych zamknięć przy pomocy tego samego klucza np. wkładka, zamek meblowy i kłódka